Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут людини шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Допомога психолога он-лайн

 

Робота Соціально-психологічної служби Університету спрямована на допомогу людині у вирішенні різного роду психологічних проблем, пов’язаних із непростими життєвими ситуаціями, із труднощами у спілкуванні, у родинних стосунках, у здійсненні вибору, визначенні життєвих цілей і задач тощо. Ви можете звернутися з будь-яким питанням: навіть якщо воно виявиться за межами психологічної проблематики, ми постараємося зорієнтувати, куди з ним можна звернутися. Спілкування відбувається у форматі листування, але, при потребі, можна домовитися про очну консультацію.

Соціально-психологічна допомога передбачає вирішення конкретних задач клієнта; визначення причин виникнення у нього психологічних або комунікативних складностей, характерних механізмів поведінки; формування нових, ефективних способів самоздійснення у реальному світі з урахуванням особливостей особистості клієнта.

Результатом звернення за консультацію до психолога може стати вирішення наболілих проблем, вихід зі стресової ситуації, звільнення від депресивних станів, шкідливих звичок, поліпшення стосунків з оточуючими людьми і багато іншого.

У роботі служба дотримується правила конфіденційності. Усі послуги Соціально-психологічної служби Університету безкоштовні для студентів, аспірантів, докторантів та співробітників.

Координує роботу Соціально-психологічної служби Університету Миколенко Наталія Валеріївна, викладач кафедри практичної психології Інституту людини. Досвід психологічної практики: 18 років.

 

n mykolenko copy

pidtrymka