t_tsiuman
Контактна інформація

t.tsiuman@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Цюман Тетяна Петрівна

Доцент кафедри психології особистості та соціальних практик

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Біографія

     Освіта: У1994 р. з «відзнакою» закінчила ТДПІ імені В. Гнатюка за спеціальністю «Практичний психолог в закладах освіти»

 

   Досвід роботи: з 1994 по 1997 рр. працювала головним спеціалістом Тернопільського обласного центру соціальних служб для молоді. 1997 по 2000 рр. завідувачка спеціалізованої соціально-психологічної служби «Довіра» (м.Тернопіль). З 2000 по 2004 рр. працювала асистентом кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка. У березні 2008 року відбувся захист кандидатської дисертації й на підставі рішення Атестаційної колегії від 2 липня 2008 року Цюман Т.П. присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 19.00.05 – соціальна педагогіка.

 

   З 2008 по 2012 рр. працювала на посаді завідувачки науково-дослідної лабораторії розвитку дитини Інституту психології та соціальної педагогіки Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка. З 2012 і до нині доцент кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Цюман Т.П. активно займається проектною діяльністю у соціальній сфері. З 2015 року Голова Правління Всеукраїнської благодійної організації “Український фонд “Благополуччя дітей”. Має досвід національного експерта в таких організаціях як ЮНЕСКО (експерт з регіонального керівництва з питань запобігання та реагування на насильство в школі у Східній Європі та Центральній Азії під егідою ЮНЕСКО, 2015 р.), Ради Європи (проект Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні», 2015р., проект “Боротьба з насильством щодо вразливих груп населення (жінки та діти) в Україні”, 2017 р., проект «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні», 2019 р.), Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (проект “Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад”, 2010-1018 рр.), Міжнародної громадської організації “WordJewishRelief” Великобритація (2018 р.), DeutscheGesellschaftfuerInternationaleZusammenarbeit(GIZGmbH(2018-2019 рр.).

 

Цюман Т.П. є автором понад 50 публікацій наукового та навчально-методичного характеру у сфері навчання дорослих, соціально-психологічної роботи з дітьми та молоддю, соціально-вразливих осіб з питань психопрофілактики насильства (в т.ч. протидії сексуальному насильству щодо дітей), протидії торгівлі людьми, розвитку життєвих навичок, цілепокладання та формування навичок безпечної поведінки.

 

Наукова діяльність:   У 2008 р. захистила дисертацію «Формування культури життєвого самовизначення у старшокласників засобами освітнього тренінгу»

Powered by SobiPro