Події тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

11.04.2016 в межах Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбулася презентація психологічного проекту «Я крокую в професію» за участі студентів 1, 3, 4 курсу  та магістрів спеціальності «Психологія». Під час презентації студенти 1 курсу висловили свої уявлення, сподівання, очікування щодо обраної професії та подальшого навчання, а старшокурсники поділилися досвідом та порадами щодо студентського життя.

Модератор – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук Сорокіна Олена Анатоліївна.

Sorokina3 Sorokina5

Sorokina6 Sorokina7

 

11.04.2016 в рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся психологічний диспут на тему «Суспільна поведінка особистості: виклики часу». У диспуті приймали участь студенти 4 курсу групи КОб-1-12-4.0д та магістри. Студенти переглянули відеосюжет про особливості поведінки особистості у натовпі, небезпечні аспекти поведінки натовпу в цілому. У процесі обговорення магістри-психологи висловили свої думки щодо зміни поведінки особистості у натовпі, правові аспекти відповідальності тощо.

Модератор - старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук Ткачишина Оксана Романівна.

Tkachyshyna3 Tkachyshyna2

 

 

12.04.2016 в рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, студенти спеціальностей «Психологія», «Практична психологія», «Соціальна робота» та «Корекційна освіта» відвідали психологічний відеолекторій - переглянули документальний проект "Звичайні зомбі. Як працює брехня", присвячений технікам маніпуляції свідомістю.

Завдяки перегляду фільму, студенти мали змогу проаналізувати основні психологічні прийоми здійснення впливу на людей, а також дізнатися дієвий спосіб йому протистояти. Окремо варто зауважити, що автори не тільки детально розкривають усі методи і використані прийоми, але і пропонують універсальний рецепт для того, щоб протистояти маніпуляціям, що особливо важливо в умовах неконтрольованих інформаційних впливів.

Модератор - доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат педагогічних наук Цюман Тетяна Петрівна.

Tsiuman4 Tsiuman2

 

 

12.04.2016 в межах Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся інтелектуальний квест «Розв’яжи психологічний кросворд», в якому приймали участь студенти 1 курсу груп ППб-1-15-4.0д та ПСб-1-15-4.0д. Учасники показали високий рівень засвоєння тематичного матеріалу, організаторські здібності та командну гру.

Модератор –  старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук Фурман Вікторія Вікторівна

Furman1 Furman5

Furman2          Furman4

 

 

12.04.2016 в межах Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся психологічний тренінг «Конфлікт в процесі діяльності». Тренінг був присвячений аналізу конфліктів, їх чинників, ресурсів та стратегій реагування. За круглим столом розгорнулось жваве обговорення специфіки переживання студентами внутрішніх і зовнішніх конфліктів.

Модератор: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук Мерзлякова Олена Леонідівна. 

Merzliakova2 Merzliakova3

 

 

12.04.2016 на базі Інституту суспільства було проведено запланований в рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології студентський battle «Психологія в моєму житті». Учасниками стали студенти 1-го курсу напряму підготовки  6.020302 «Історія». Інтерактивна форма проведення заходу передбачала роботу студентів у групах і парах, під час якої вони могли систематизувати й узагальнити знання із загальної, вікової та педагогічної психології та мали можливість застосувати наявні знання під час виконання проблемних завдань та розв’язування психологічних задач, які сприяли розвитку самостійності, гнучкості та критичності мислення. Студенти також мали змогу продемонструвати вміння працювати в команді, аргументовано висловлювати думку групи та свою власну.

Модератор: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психологіїї ,  кандидат психологічних наук Коханова Олена Петрівна.

Kokhanova1-battle Kokhanova2-battle

13.04.2016 в межах Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся науковий work-shop «Студентські психологічні розвідки», на якому магістри 2 курсу спеціальності «Психологія» презентували свої наукові доробки.

Модератор: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології , кандидат психологічних наук Коханова Олена Петрівна.

Kokhanova4-mag Kokhanova3-mag

 

 

14.04.2016 в рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології було проведене тренінгове заняття з основ регуляції психічних станів для студентів груп ППб-1-15-4.0д та ППб-2-15-4.0д. В ході занять студенти виконали вправи з нервово-мя`зової релаксації, аутогенного тренування та сенсорної репродукції, а також набули навичок діагностики власного психічного стану та його змін за допомогою методики САН та тесту М.Люшера.

Модератор: старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Васильєв Олексій Олександрович.

 

14.04.2016 у межах Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбулося засідання психологічної студії, присвячене актуальній темі: «Особистість: гармонія у тобі». Учасниками заходу стали студенти другого курсу Педагогічного інституту та Інституту мистецтв. Робота психологічної студії здійснювалася у невимушеній, психологічно комфортній атмосфері. Результатом заходу постало краще усвідомлення сучасними студентами власних прагнень до гармонійного саморозвитку, розуміння особистісних устремлінь до цілісності, зрілості, досконалості. Також одним із висновків, зроблених учасниками, стало те, що ми –  всі – дуже схожі у своїх прагненнях любові, миру й добра.

Модератор засідання психологічної студії –доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат  психологічних наук Шевцова Олена Михайлівна.

Shevtsova-osob4 Shevtsova-osob1 Shevtsova-osob3

 

15.04.2016 у рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся майстер-клас «Арт-практики в діяльності психолога». Майстер-клас з інтуїтивного малювання дав студентам І курсу можливість ознайомитись з видом арт-терапевтичних методів в психології, допоміг активізувати творчий потенціал, вивільнити внутрішні сили та досягти гармонії

 

Модератор – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Фурман Вікторія Вікторівна

Furman-art1 Furman-art3

 

 

 

15.04.2016 у рамках Тижня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології відбувся майстер-клас «Коучинг в професійній діяльності психолога». Студенти змогли ознайомитися з теоретичними та практичними аспектами проблеми, вдосконалили знання та навички з психології управління.

 

Модератор - кандидат психологічних наук Москальов Максим Володимирович.

Moscalov-couch1 Moscalov-couch2

Moscalov-couch3