Відбувся науково-практичний семінар «Технології вебінару в освітньому процесі вищих навчальних закладів»

       25.01.2015 на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології відбувся науково-практичний семінар «Технології вебінару в освітньому процесі вищих навчальних закладів». Модератор – кандидат психологічних наук, доцент Олена Леонідівна Мерзлякова.

       Вебінар – це різновид веб-конференцій, онлайн-зустрічей та презентацій через мережу Інтернет.

      Вебінари поширені в діловому середовищі, дедалі більшого значення набувають вони й у дистанційній освіті. Для організації вебінару використовуються технології відое-конференції, інтернет-телефонії, тощо. Вебінари можуть бути спільними і включати в себе сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує повну взаємодію між аудиторією та ведучим. У деяких випадках ведучий може говорити через телефон, коментуючи інформацію, що відображається на екрані, а слухачі можуть йому відповідати, переважно по телефону з гучномовцем.

      Вебінарам може бути властива функція анонімності або «невидимості» користувачів, завдяки чому учасники однієї і тієї самої конференції можуть не знати про присутність один одного. Після завершення заходу залишається запис, який теж можна використовувати з метою навчання. Фактично, це готовий навчальний продукт.

Переглянути фотографії