Засідання кафедри 08.11.2019

засідання кафедри психології особистості та соціальних практик

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 08 листопада 2019 року

1. Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів першого року навчання кафедри психології особистості та соціальних практик зі спеціальності 053 Психологія (спеціалізація 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

2. Обговорення професорсько-викладацьким складом кафедри психології особистості та соціальних практик заходів до «Дня Університету».

3. Уточнення змісту та форми організації профорієнтаційних заходів до «Форуму про професії».

4. Обговорення професорсько-викладацьким складом кафедри психології особистості та соціальних практик співпраці з Оболонським центром зайнятості.

5. Методологічні основи оновлення змісту та підготовки до сертифікації електронних навчальних курсів професорсько-викладацьким складом кафедри.

6. Затвердження тем магістерських робіт студентів кафедри психології особистості та соціальних практик зі спеціальності 053 Психологія (спеціалізація 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

7. Моніторинг підготовки та друку професорсько-викладацьким складом кафедри наукових статей в міжнародних та фахових виданнях.

8. Різне.