Засідання кафедри 25.11.2019

засідання кафедри психології особистості та соціальних практик

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 25 листопада 2019 року

1. Методологічні основи оновлення змісту та підготовки професорсько-викладацьким складом кафедри робочих програм на 2 семестр 2019-2020 н. р.

2. Узгодження направлення на стажування співробітників кафедри психології особистості та соціальних практик та затвердження програм стажування.

3. Обговорення професорсько-викладацьким складом кафедри надання рекомендації на видачу дипломів з відзнакою магістрів 2019 року випуску, спеціальність: 053 Психологія.

4. Методичне забезпечення організації практики студентів 4 курсу, спеціальність 053 Психологія, освітня програма 053.00.01 Психологія, вибіркова спеціалізація: організаційна психологія.

5. Обговорення результатів організації та проведення професорсько-викладацьким складом кафедри профорієнтаційних заходів на «Форумі про професії».
6. Різне.