Засідання кафедри 21.05.2019

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 21 травня 2019 року

1. Звіт аспірантів кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії, спеціальності 053 «Психологія» (спеціалізація – педагогічна і вікова психологія).
  2. Рекомендація до друку навчального посібника «Тренінг професійного самовизначення», укладеного Калюжною Іриною.
  3. Затвердження теми дисертації Каліщук Світлани Миколаївни «Психологія смислової архітектоніки свідомості майбутніх психологів-консультантів» на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія
  4. Обговорення відгуку на автореферат кандидатської дисертації Борисенко Валентини Модестівни «Формування емоційної компетентності у майбутніх фахівців соціономічного напряму» представленої до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.
  5. Обговорення відкритих занять професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.
  6. Звіт професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології та рекомендація для обрання на посаду.
  7. Обговорення та рекомендація кандидатури Сергєєнкової О.П. для обрання на посаду завідувача кафедри психології особистості та соціальних практик.
  8. Обговорення результатів опитування представників роботодавців щодо якості підготовки майбутніх фахівців, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Психологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія.
  9. Обговорення результатів опитування здобувачів вищої освіти з метою аналізу та вдосконалення якості надання освітніх послуг за освітньою програмою «Психологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія.
  10. Різне.