Засідання кафедри 07.05.2019

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 07 травня 2019 року

1. Попередній захист бакалаврських робіт студентів 4 курсу (галузь знань 0301 «Соціально-політичні науки», напрям підготовки 6.030102 «Психологія»).

2. Узгодження проведення професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології заходів Наукової цукерні.

3. Обговорення стану підготовки магістрів кафедри загальної, вікової та педагогічної психології до презентації своїх напрацювань на студентській науково-практичній конференції "Перші кроки у науку".

4. Уточнення можливостей та перспектив наукової співпраці на платформі ResearchGate.

5. Обговорення результатів профорієнтаційного заходу, проведеного кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології з учасниками Весняного табору для учнів 8-10 класів від @ibs_education.

6. Різне.