Засідання кафедри 22.04.2019

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 22 квітня 2019 року

1. Обговорення результатів гостьової лекції Шарі Вілсон (Канзас Сіті, США), організованою кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології.

2. Узгодження професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології тематичних планів нових навчальних курсів (2019-2020 н. р.).

3. Реалізація участі у VІ –му конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом» за темою «Толерантність і концепт ідентичності», організованому Міжнародним центром «Сяйво».

4. Обговорення фотоконкурсу – 2019 «Nature vs Human. Ми люди Землі», що проводиться Інститутом людини при сприянні кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

5. Уточнення заходів, підготовлених професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології до Дня кафедри (23 квітня 2019 р.).

6. Обговорення результатів Науково-практичної конференції «Непомічені підлітки», яка відбулася 19-20 квітня 2019 р., м. Київ.

7. Різне.