s

Федорець Святослава Борисівна

Магістр психології

Інше

Роки навчання в Університеті

2014 – 2016 рр.

 

Освітня програма

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

 

Місце роботи й посада

Асоціація сексологів та сексотерапевтів України

Національний інститут сексології та сексуального здоров'я, заступник директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України

 

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це перш за все теплі спогади про освітній заклад і викладачів. Багато вдячності та гордість, що навчалась саме в цьому університеті. Крім того, опанування психологічної професії було втіленням давньої мрії, адже про цю професію я мріяла ще зі старших класів.

 

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

 Це перш за все задоволені клієнти, яким вдалося допомогти в їхніх запитах.

 

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі? 

Коли я навчалася і "приміряла" на себе майбутню професію, то найбільше не хотіла проводити тренінги чи читати лекції, оскільки робота з аудиторією мені давалась найважче. Проте освітній процес був побудований таким чином, що змушував розвивати ці навички. Апогеєм став "експеримент" кафедри, коли наша група замість традиційної практики в школі проводила різні тренінги для студентів інших факультетів. Саме цей досвід зрештою і допоміг мені знайти свою першу роботу в реабілітаційному центрі для нарко- та алкозалежних осіб. А вже там я змогла оцінити наскільки добре нас підготували в психодіагностичному напрямку роботи. І найголовніше – університет закріпив стійку звичку вчитися. 

 

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Найціннішим було ставлення викладачів. Щире бажання навчити, поділитися знаннями. А також структурування матеріалу для кращого запам'ятовування.

 

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

 На мою думку, це гнучкість та постійний розвиток. 

 

Яким є ваше життєве гасло?

 Робиш - не бійся, боїшся - не роби.

 

Що таке успіх особисто для Вас?

Для мене це можливість займатися тією справою, яка приносить моральне задоволення та одночасно є корисною для суспільства. 

Powered by SobiPro