Kovbasiuk_i

Ковбасюк Інна Олександрівна

Магістр психології

Інше

Роки навчання в Університеті

2015 – 2019 рр..

 

Освітня програма

053 Психологія, другий (магістерський) рівень

 

Тема навчально-професійного проекту

«Психологічне супроводження професійного становлення особистості»

 

Місце роботи й посада

Інклюзивно-ресурсний центр №2 Дарницького району м. Києва, практичний психолог 

 

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це теплі спогади про студентські роки, безліч переживань, злети та падіння, а головне - здійснення мрії бути психологом. 

 

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?

Мабуть, найголовніше, на даний момент, що маю можливість брати участь у конференціях «Аутизм як особливий вид онтогенезу», «Корекційно-розвиткова робота з дітьми з порушеннями мовлення», також пройшла навчання з оволодіння міжнародними методиками по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, такими як: Leiter, Conners , Casd та Wisk. На базі Університету імені Бориса Грінченка отримала сертифікат.

 

 

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі? 

Коли я розпочинала працювати психологом, мені дуже допомогли знання з дитячої та загальної психології. Вони стали фундаментом моєї професійної діяльності.

 

Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Найцінніше - це практична спрямованість навчання, наприклад Університет забезпечив перебування в Лего-школі в поєднанні з традиційними парами.

 

Які soft skills необхідні сучасному психологу?

В першу чергу, любов до дітей, без цього нічого не вийде. Комунікативність, емпатія, самовладання, конгруентність, відкритість, щирий інтерес до людей, уміння визнавати власні помилки, стресостійкість, професійна рефлексія.

 

Яким є ваше життєве гасло?

Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – доведи це на ділі. 

 

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх – це, в першу чергу, визнання. Визнання власної професійної діяльності, власного розвитку, навичок та вмінь. Коли до тебе дослухаються батьки, біжать назустріч діти для обіймів, радяться колеги…Саме так, я відчуваю що на правильному шляху.

Powered by SobiPro