Зустріч з Сарою Харт Вейр на тему: «Синдром Дауна - досвід США у вихованні, розвитку та захисті прав»

     23 травня о 14.25 відбулася зустріч з надзвичайною Сарою Харт Вейр, президентом найбільшої організації у США "The National Down Syndrome Society (NDSS)" на тему «Синдром Дауна - досвід США у вихованні, розвитку та захисті прав».

NDSS Sara9
Сара розкрила основні напрямки діяльності організації "The National Down Syndrome Society (NDSS)", особливості правового підґрунтя спеціальної освіти людей з особливими освітніми потребами, розповіла про перспективи соціалізації та широкі можливості інтеграції у суспільство людей з синдромом Дауна в США.
Сергій Володимирович Кур’янов, президент ВБО «Даун Синдром» також долучився до обговорення ключових моментів лекції та поділився власним досвідом інтеграції людей з синдромом Дауна у соціумі та розповів про типові труднощі, з якими зіштовхується сім’я, що виховує особливу дитину.
Під час заходу була дуже тепла, доброзичлива та приємна атмосфера. Учасники мали можливість задавати запитання та вести діалог з промовцями.
Колектив кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти щиро дякує Сарі Харт Вейр, Сергію Володимировичу Кур’янову, а також високопрофесійним перекладачам – Ользі та Мар’яні, за сприяння в організації зустрічі та надану можливість ознайомитися з унікальним досвідом США з приводу супроводу людей з синдромом Дауна!

 

«Синдром Дауна - досвід США у вихованні, розвитку та захисті прав»