Засідання кафедри 11.12.2019

Час проведення: 11.35

Місце проведення: каб. 317-a

Порядок денний:

1. Про результати фахової експертизи ЕНК «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти» для студентів 5 курсу, другого (магістерського) освітнього рівня, спеціальності 016 Спеціальна освіта, денної форми навчання (автори:Тичина К.О., Найда Ю.М., Заєркова Н.В., Тищенко Л.А.; експерти: Мартинчук О.В., Бабич Н.М.).

Доповідачі: завідувач кафедри, експерти ЕНК

2. Про результати фахової експертизи ЕНК «Методологія психологічних і педагогічних досліджень» для студентів 5 курсу, другого (магістерського) освітнього рівня, спеціальності 016 Спеціальна освіта, денної форми навчання (автор:Таран О.П.; експерти: Максимчук М.О., Бабич Н.М.).

Доповідачі: завідувач кафедри, експерти ЕНК

3. Про результати фахової експертизи ЕНК «Технології інклюзивного навчання дітей з розладами аутистичного спектра» для студентів 3 курсу, першого (бакалаврського) освітнього рівня, спеціальності 016 Спеціальна освіта, денної форми навчання (автори: Скрипник Т.В., Бірюкова К.Д.; експерти: Мартинчук О.В., Таран О.П.).