Засідання кафедри 30.10.2019

Час проведення: 13.00

Місце проведення: каб. 321

Порядок денний:

1. Звіт магістрів спеціальності 016 Спеціальна освіта про результати контрольно-аналітичного етапу дослідження.

Доповідачі: студенти 6 курсу

2. Про затвердження робочої навчальної програми навчальної дисципліни «Українська мова зі спеціальною методикою навчання дітей з ТПМ»: змістовий модуль «Спеціальна методика навчання української мови та читання для дітей молодшого шкільного віку з ТПМ» для студентів 3 курсу першого бакалаврського рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта, другий семестр (у зв’язку з підготовкою ЕНК).

Доповідач: Заєркова Н.В.

3. Про затвердження звіту підвищення кваліфікації (стажування) Гринців Мар’яни Василівни, кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри практичної психології Дрогобицького Державного педагогічного університету імені І. Франка з 01 жовтня 2019 року до 01 листопада 2019 року за темою: «Використання знань інклюзивної освіти при викладанні психологічних дисциплін».

Доповідач:Мартинчук О.В.

4. Різне.