Засідання кафедри 15.05.2019

Дата: 15.05.2019 р.

Час проведення: 10:00

Місце проведення: каб. 317-А

 

Порядок денний:

1. Про порядок голосування. 

Доповідач: Мартинчук О.В.

2. Обрання лічильної комісії.

3. Про рекомендацію кандидатури Луцько Катерини Василівни для обрання на посаду доцента кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти. 

Доповідач: Мартинчук О.В.

4. Про рекомендацію кандидатур Тичини Катерини Олександрівни та Михновецької Ірини Володимирівни для обрання на посаду старшого викладача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти. 

Доповідач: Мартинчук О.В.

5. Про рекомендацію кандидатури Дубовик Марії Олександрівни для обрання на посаду викладача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти. 

Доповідач: Мартинчук О.В.

6. Звіт Луцько К.В. про підвищення кваліфікації (стажування) відповідно до плану-графіка науково-педагогічних і педагогічних працівників університету на 2018-2019 н. р. 

Доповідач: К. В. Луцько

7. Звіт Таран О.П. про підвищення кваліфікації (стажування) відповідно до плану-графіка науково-педагогічних і педагогічних працівників університету на 2018-2019 н. р.

 Доповідач: О.П. Таран

8. Обговорення відгуку на автореферат дисертації Бондар Наталії Василівни «Формування зв’язного мовлення в учнів старших класів допоміжної школи на уроках трудового навчання», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка 

Доповідач: Мартинчук О.В.

9. Про рекомендацію до друку монографії «Діти з аутизмом в інклюзії: сценарії успіху» (автор: Скрипник Т.В., доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти). 

Доповідачі: Скрипник Т.В., Мартинчук О.В.