Центр інклюзивної освіти

Центр інклюзивної освіти функціонує на базі Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю, створеного за ініціативи Ректора Університету –  Віктора Олександровича Огнев'юка.

14 лютого 2019 відбулось урочисте відкриття Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю та Центру інклюзивної освіти.

На відкритті були присутні: Голова фонду Порошенка перша леді України Марина Порошенко, заступники голови КМДА Мондриївський Валентин Миколайович та Старостенко Ганна Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки м. Києва Фіданян Олена Григорівна, начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бохно Олена Василівна, представник Національної асамблеї людей з інвалідністю України Байда Лариса Юріївна, ректорат Університету на чолі з Ректором – Огнев’юком Віктором Олександровичем.