a_dulia

a.dulia@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Дуля Аліна Володимирівна

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Університетські студії: Вступ до спеціальності
  • Соціальна політика в Україні
  • Соціальна робота в сфері зайнятості населення та соціальне забезпечення
  • Менеджмент соціальної роботи: Організація, адміністрування та міжсекторальне партнерство у соціальній роботі
  • Творча майстерня соціального педагога: Практикум з казкотерапії

Біографія

У 2015 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Бакалавра соціальної роботи, соціального працівника»; спеціалізація: спеціальна психологія.

У 2017 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Магістр соціальної роботи,  Викладач вищого навчального закладу».

З вересня 2013 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2013-2017 рр. – лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; 2017-2019 рр. – асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з вересня 2019 року і до нині – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

З 2017 року навчається в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (денна форма навчання). Шифр і назва наукової спеціальності: 231 – Соціальна робота. Наукова тема: «Соціальна підтримка неурядовими організаціями сімей учасників антитерористичної операції».

Сфера наукових інтересів – соціальна підтримка неурядовими організаціями сімей учасників антитерористичної операції

Посилання на сторінку Інституційного репозиторію

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії