Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут людини шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

a.dulia@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Дуля Аліна Володимирівна

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Практикум з публічних виступів
  • Соціальна геронтологія
  • Соціальна політика в Україні
  • Соціальна робота в сфері зайнятості населення та соціальне забезпечення
  • Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами та особами без громадянства
  • Творча майстерня соціального педагога: Практикум з казкотерапії
  • Технології професійної комунікації в соціальній роботі

Біографія

У 2015 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Бакалавра соціальної роботи, соціального працівника»; спеціалізація: спеціальна психологія.

У 2017 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Магістр соціальної роботи,  Викладач вищого навчального закладу».

З вересня 2013 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2013-2017 рр. – лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; 2017-2019 рр. – асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з вересня 2019 року і до нині – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

З 2017 року навчається в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (денна форма навчання). Шифр і назва наукової спеціальності: 231 – Соціальна робота. Наукова тема: «Соціальна підтримка неурядовими організаціями сімей учасників антитерористичної операції».

У період від 05 квітня по 10 травня 2021 року пройдено наукове закордонне стажування "Тенденції розвитку освіти та соціальної роботи у Сполучених Штатах Америки: соціокультурний вимір". Програма запропонована Міжнародною культурно-освітньою асоціацією у співпраці з американським National Louis University (Chicago, Illinois, UCA).

Сфера наукових інтересів – соціальна підтримка недержавними організаціями сімей учасників антитерористичної операції.

Посилання на сторінку Інституційного репозиторію

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Посилання на електронне портфоліо