Студенти спеціальності «Соціальна робота» взяли участь у програмі Еразмус+ в чеському ЗВО (29.01.2021)

Не дивлячись на виклики пандемії COVID-19, з якими зіткнувся увесь світ, Київський університет імені Бориса Грінченка продовжує розвивати міжнародну академічну мобільність для всіх учасників освітнього процесу Університету.

Так, осінній семестр 2020 року три студентки спеціальності «Соціальна робота» провели в Університеті Острава (Чехія) в рамках двостороннього договору Еразмус+ КА107.

«Якщо мене запитають, що найкраще траплялось зі мною в житті, я відповім що це подорож до Чехії за програмою Erasmus+. Я вдячна нашому Університету за таку можливість, це саме те, що розширює горизонти студента, надихає та дає змогу отримати досвід своєї професії за кордоном.

Навчання відбувалось на англійській мові, легко та комфортно.  Викладачі лояльно відносяться до студентів, завжди раді допомогти і йдуть на зустріч.  Ми вивчали такі дисципліни: англійська мова, соціологія, соціальна політика, індивідуальна соціальна робота, інтегрована медична соціальна робота. По завершенню кожного предмета виконували фінальну презентаційну роботу. З дисципліни «Індивідуальна соціальна робота» складали усний іспит.

Так приємно, що після цієї подорожі в мене з‘явились друзі з різних куточків планети, з якими ми познайомились в гуртожитку.  У свій вільний час подорожували в межах можливого. Вдалось побувати у Празі, побачити   красу чеських гір, прогулятись вулицями Відня.

Ця подорож показала мені, що треба йти до своєї мети, розвивати себе і намагатися з кожним днем ставати ще краще. Дуже класно, що існують такі проєкти і наш Університет співпрацює з ними.»

Тетяна Жидченко, учасниця програми Еразмус+