o.lytvynenko@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 235

Литвиненко Олена Олександрівна

Доцент, докторант кафедри практичної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Куратор академічної групи ППб-2-17-4.0д
    Дисципліни, що викладає:
Психолінгвістика; Стратегії розвитку науки; Методика психологічної просвітницької роботи; Психогігієна та психопрофілактика; Основи психопрофілактики та психокорекціі; Психологія реабілітаційної діяльності та ін.

Народилась 8 вересня 1988 року у Кривому Розі на Дніпропетровщині.

Освіта:

• Навчалась у Криворізькій центрально-міській гімназії, яку у 2005 році закінчила зі срібною медаллю.
  • Після закінчення гімназії навчалась у Київському національному лінгвістичному університеті. Отримавши там ступінь бакалавра психології, вступила до магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Результатом навчання у магістратурі став диплом з відзнакою та прагнення пов'язати життя з психологічною наукою. Тому протягом 2011-2014 років навчалась в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де написала і захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата психологічних наук.

Досвід роботи:

Навчаючись в аспірантурі почала працювати вчителем психології у гімназії "Київська Русь" та практичним психологом у школі №36 імені С.П. Корольова. Пізніше працювала у ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості", де, у якості практичного психолога, спеціалізувалась на роботі зі студентами, які мають порушення слуху.

Має 31 наукову публікацію, з яких 6 у співавторстві та 25 одноосібних.

Професійний і науковий інтерес

Психолінгвістика, теорії сприймання та розуміння текстів (зокрема літературних творів); сурдопсихологія: особливості психологічної діагностики пізнавальних процесів у людей з порушеннями слуху.