DSCN3018
Контактна інформація

t.klibais@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 235

Клібайс Тетяна Володимирівна

Доцент кафедри практичної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Диференціальна психологія», «Теорії розвитку», «Основи психосоматики», «Консультування осіб з віктимною поведінкою» та ін.

 

Біографія

  • Закінчила Київський педагогічний університет, спеціальність «психологія і педагогіка».
  • Приймала участь у програмах з конфліктології для фахівців, участь у навчальній програмі з валеології, під егідою фонду Сороса. 
  • Була стипендіатом міжнародної програми обміну досвідом фахівців соціальної сфери International Studium Program в Німеччині (отримала досвід роботи в денній психіатричній клініці з дітьми та підлітками).
  • Пройшла навчання у школі психологічного консультування та психотерапії за програмою Європейського Сертифіката психолога-консультанта Європейської Асоціації психотерапевтів.

 

Професійний і науковий інтерес

     Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні особливості атрибутивних стилів дорослих» (2014 р.) Веде наукові розробки у напрямку корекції навченої безпорадності та атрибутивних стилів. Вивчає питання адаптивно-перетворювальних особливостей менталітету українців в умовах суспільних трансформацій. 

      Автор понад десяти наукових статей у зарубіжних виданнях та фахових виданнях України, багатьох інтернет-публікацій з буденної психології.  

  Автор діагностичної методики  та багатьох тренінгових програм:  "Лайф-менеджмент", "Тренінг партнерської взаємодії", "Протистояння маніпуляціям", "Навички візуальної діагностики", "Тренінг тренерів", "Становлення адаптивних можливостей атрибутивного стилю"  та інш. Понад 15 років – тренер, консультант та ведуча психокорекційних груп.

Powered by SobiPro