Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут людини шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Зустріч завідувача і викладачів кафедри практичної психології з першокурсниками

1 жовтня 2014 року о 12.45 у 316 аудиторії відбулася зустріч викладачів кафедри практичної психології зі студентами групи ППб-1-14-4.0д та ППб-2-14-4.0д.

Від імені колективу кафедри виступили завідувач кафедри Лозова О.М. та професор Петрунько О.В. з привітанням першокурсників в новому соціальному статусі.

Першокурсники були ознайомленні з викладацьким складом кафедри, навчально-методичною, науково-дослідною і соціально-гуманітарною роботою кафедри практичної психології.

kpp zustri4 2014