Зустріч з американськими колегами (31.05.18р.)

   Теплого весняного дня до Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка завітали наукові партнери кафедри практичної психології, викладачі з Regent University (США). Зустріч такого формату відбувалась вперше і була відзначена чисельними заходами. 

 

zustrich 31 05 1

 

         Доктор психології, доцент, ко-директор Інституту дослідження сексуальної ідентичності Ольга Запорожець прочитала грінченківцям лекцію на тему: «Допомога при адиктивній поведінці в контексті сімейної системи». Представлений матеріал був новим та цікавим не лише для студентів, але й для фахівців-практиків, які завітали на лекцію. А продемонстровані вправи допомогли присутнім на власні очі побачити техніки практичної роботи з відповідною категорією клієнтів.

 

zustrich 31 05 2

 

zustrich 31 05 3

 

     По завершенню лекції відбувся круглий стіл на тему: «Стандарти освіти і практика у сфері охорони ментального здоров`я», в ході якого своїм досвідом з українськими колегами поділилась завідувачка кафедри консультування, доктор психології, доцент, директор клінічних програм консультування Regent University Джеклін Сміт.

 

 

zustrich 31 05 4

 

zustrich 31 05 5

 

zustrich 31 05 6

 

       Після офіційних заходів викладачі кафедри практичної психології мали змогу у неформальній обстановці поспілкуватись з американськими колегами, поділитись власним досвідом підготовки фахівців у сфері психології та обговорити перспективи подальшої наукової та академічної взаємодії між Regent University та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

 

zustrich 31 05 7