Виступ кафедри практичної психології в рамках Інститутського форуму “Навчання, засноване на дослідженні, в системі забезпечення якості освіти”

3 листопада 2016 року, в рамках Інститутського форуму “Навчання, засноване на дослідженні, в системі забезпечення якості освіти” було презентовано методичний доробок викладацького складу кафедри практичної психології - “Наукове розмаїття  досліджень кафедри практичної психології”.

              Мету навчання на дослідницькій основі ми вбачаємо у формуванні знань про науку як цілісне і комплексне явище; у розвиткові наукових задатків наших студентів та оволодінні ними новими знаннями. Таке навчання передбачає активну позицію студента – позицію людини, яка досліджує, вирішує проблеми, приймає рішення, вивчає та документує свою діяльність. Доведено, що студенти активніше беруть участь у навчанні, якщо у них з'являється можливість долучитись до вирішення складних, важких для виконання, а інколи і заплутаних проблем, які тісно пов’язані з реальним життям. У своїй роботі ми керуємось словами Л.Костенко – «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповниться світлом». Дійсно, це так! Співпраця студентів, аспірантів та викладачів кафедри практичної психології проходить через наші душі. І ми щиро сподіваємось, що те зерно, яке ми сіємо в душах наших студентів, зійде щедрим урожаєм на вітчизняній психологічній ниві.

 

{pdf}http://il.kubg.edu.ua/images/2016-2017/KPP/Podii/KPP_Instytutskyy_forum_Navchannya_zasnovane_na_doslidzhenni_v_systemi_zabezpechennya_yakosti_osvity.pdf||width:700|height:800|app: adobe{/pdf}