Засідання директорату 2021 року

Дата: 29.09.2021
Година: 11:00 год
Аудиторія 210

1. Про стан вакцинації співробітників та студентів Інституту людини  (Н. Клішевич, І. Музиченко)

2. Про стан вакцинації співробітників та студентів Інституту людини  (Н. Клішевич, І. Музиченко)

3. Про результати проведення Конференції трудового колективу (Н. Клішевич)

4. Інформування про студентську академічну мобільність  (Н. Лебідь)

5. Інформування про підготовку акредитаційних справ (Н. Клішевич)

6. Інформування про результати додаткового набору на другий (магістерський) рівень (Н.Клішевич)

7. Про виконання Ліцензійних умов  (Н. Клішевич)

8. Про стан підготовки РНП та ЕНК всіх освітніх рівнів (Н. Клішевич, Р. Павлюк)

9. Про оновлення сторінок кафедр (завідувачі кафедр, Н. Клішевич)

10. Різне

Дата: 08.09.2021
Година: 10:00 год
Аудиторія 119-А

1. Про початок навчального року, навантаження, розклад, індивідуальний графік (Н. Клішевич, Р.Павлюк)
2. Про оновлення графіку консультацій викладачів кафедр, завідувачів кафедр на 2021-2022 н.р. (Н. Клішевич)
3. Про заходи із запобігання ГРХ COVID-19 (Клішевич Н.А.)
4. Про підготовку до вакцинації співробітників та студентів (Н. Клішевич)
5. Про заходи щодо виконання Ліцензійних умов (Павлюк Р.О.)
6. Про скликання Конференції трудового колективу (Н. Клішевич)
- про вибори до складу Вченої Ради Університету
- про вибори до складу Вченої Ради Інституту людини
- про вибори делегатів на Конференцію трудового колективу
7. Про початок академічної мобільності (студенти, викладачі): стан готовності, терміни (Н. Лебідь, О. Мартинчук, О. Сергєєнкова, О. Лозова, Т. Лях)
8. Різне

Дата: 09.06.2021

Година: 10:30 год

Аудиторія 302

• Про результати першого етапу вакцинації співробітників Інституту людини (Н. Клішевич)
  • Про завершення навчального року, випуск та підготовку до нового навчального року (Н. Клішевич, Р. Павлюк, І. Музиченко)
  • Про норми часу для планування навантаження науково-педагогічних працівників (Н. Клішевич)
  • Про результати рейтингу прозорості структурних підрозділів (Н. Клішевич)
  • Про звітування кафедра за І півріччя 2020-2021 н.р. (Н. Клішевич)
  • Різне

онлайн засідання директорату

Дата: 19.05.2021
Година: 10.00
Goоgle Meet

1. Про графік відпусток (Клішевич Н.)
2. Про проведення засідань кафедр та Вченої ради ІЛ з кадрових питань (Клішевич Н.)
3. Про реєстрацію студентів 4 курсу на ЄВІ (Павлюк Р.)
4. Про заповнення викладачами документації академічних груп (Клішевич Н., Павлюк Р.)
5. Про соціально-гуманітарну роботу (Музиченко І.)
6. Про наукову роботу (Клішевич Н., Лебідь Н.)
7. Різне.

онлайн засідання директорату

Дата: 29.04.2021
Година: 11.00
Goоgle Meet

1. Про дотримання академічної доброчесності (Клішевич Н.)
2. Про результати внутрішнього рейтингу структурних підрозділів за показниками вебометрикс (Клішевич Н.)
3. Про попередні результати рейтингу прозорості структурних підрозділів за цитованістю публікацій в Google Scholar (Клішевич Н.)
4. Про планування відпусток (Клішевич Н.)
5. Про дати проведення засідань кафедр, Вченої ради ІЛ щодо обговорення кадрових питань (Клішевич Н.)
6. Різне.

Засідання директорату
15.04.2021, 13.00
Прядок денний

1. Аналіз роботи за період локдауну (Клішевич Н.А., завідувачі кафедр, заступники директора – спільне обговорення)
2.Про показники внутрішнього рейтингу підрозділів, вебометрікс (Клішевич Н.А.)

3. Особливості організації освітнього процесу на період локдауну (Павлюк Р.О.)
4. Про проведення заходів соціально-гуманітарного напряму (Музиченко І.В.)
5. Про наукову роботу, підготовку до Тижня науки (Лебідь Н.К.)
6. Про професійний стандарт на групу професій «Викладачі закладів вищої освіти», затверджений Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.03.2021 № 610 (Клішевич Н.А.)
7. Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових і науково-педагогічних працівників (Клішевич Н.А.)
8. Про результати соціологічного дослідження (Клішевич Н.А.)
9. Різне

16.03.2021, 10.30 ауд. 302

1. Про організацію проведення освітнього процесу з 22 березня 2021 року  (Клішевич Н.А.)
2. Про підготовку до звіту з наукової теми (Клішевич Н.А.)
3. Про підготовку до здійснення вибору студентами І курсів блоку вибіркових дисциплін (Павлюк Р.О.)
4. Різне
- Профілі викладачів в Google-академії (Клішевич Н.А.)

02.03.2021, 10.00 ауд. 308

1. Про початок навчання в змішаному форматі (Клішевич Н.А.)
2. Про підготовку звіту щодо закінчення реалізації  наукової теми Інституту (Клішевич Н.А., обговорення)
3. Про проведення профорієнтації  (Клішевич Н.А.)
4. Про підготовку до підсумкової атестації (Павлюк Р.О.)
5. Різне

16.02.2021, 10.00, ауд. 320

1. Про показники Університету/Інституту у вебометричних рейтингах (Клішевич Н.А.)

2. Про роботу з ЕНК (Клішевич Н.А.)

3. Про початок роботи Ради роботодавців. (Пропозиції до плану, змісту роботи. Спільне обговорення, прошу бути готовими до пропозицій та обговорення)

4. Про проведення профорієнтаційної роботи: бакалавр, магістр (Клішевич Н.А., Музиченко І.В., Завідувачі кафедр з інформацією про стан цієї роботи)

5. Про початок навчання в змішаному форматі та загальні питання організації освітнього процесу (Павлюк Р.О.)

6. Про підготовку до вступу 2021 р. (Павлюк Р.О.)

7. Про наукову роботу (Лебідь Н.К.)

8. Різне

- про проведення відкритих занять

26.01.2021, 11.00 дистанційно, Google meet

1. Про проведення Конференції трудового колективу 28.01.2021 (Клішевич Н.А.)

2. Про здійснення освітнього процесу (завершення першого семестру, початок другого семестру) (Павлюк Р.О.)

3. Про проведення робочих засідань кафедр щодо обговорення проміжних результатів практики студентів 4 курсу (Клішевич Н.А., Павлюк Р.О.)

4. Про організацію роботи Ради роботодавців (Клішевич Н.А., спільне обговорення)

5. Про обговорення співпраці з Балтійською Міжнародною Академією )м. Рига) (Лозова О.М., спільне обговорення)

6. Про результати рейтингу «Лідер року 2020».

7. Різне