Засідання директорату 2020 року

23.11.2020 11.30, meet.google

1. Про висунення кандидатур для стипендії Б.Грінченка ( Клішевич Н.А., спільне обговорення)

2. Про нагородження партнерів до дня Університету подякою (Клішевич Н.А., спільне обговорення)

3.  Про проведення анкетування «Викладач очима студентів (Клішевич Н.А.)

4. Про навчання та перевірку знань з питань охорони праці (Клішевич Н.А.)

5. Про затвердження тем магістерських робіт студентів 5 курсу (Клішевич Н.А.)

6. Про підготовку до підсумкової атестації (грудень 2020, лютий 2021) (Павлюк Р.О.)

8. Про планування 2021 р. та звітування за 2020 р (Клішевич Н.А.)

9. Різне

- Про захід «Школа асистентів»

28.04.2020, 11.00

1. Про організацію освітнього процесу, екзаменаційної сесії та підсумкової атестації дистанційному режимі (Клішевич Н.А., Павлюк Р.О., завідувачі кафедр)

2. Про організацію та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних і наукових працівників (Клішевич Н.А.)

3. Про підвищення кваліфікації науково-методичних та педагогічних працівників (Клішевич Н.А.)

4. Про безкоштовне навчання на Coursera (Клішевич Н.А.)

5. Про публікаційну активність співробітників у Scopus і Web of Science у 2020 році (Клішевич Н.А.)

6. Про проведення заходів до Тижня науки (Наукової цукерні) (Лебідь Н.К.)

7. Про проведення опитування щодо міжнародного співробітництва (Клішевич Н.А.)

8. Про навчання працівників університету роботі в системі АСКОД (Клішевич Н.А.)

9. Різне

31.03.2020, 10.00

1. Про організацію освітнього процесу в умовах карантину (Клішевич Н.А., Павлюк Р.О.)

2. Про правові аспекти організації роботи співробітників в умовах карантину (Клішевич Н.А.)

3. Про стан обговорення пропозицій щодо організації практики в дистанційному форматі (завідувачі кафедр)

4. Про стан обговорення пропозицій щодо організації підсумкової атестації в дистанційному форматі (завідувачі кафедр)

5. Про організацію освітнього процесу для студентів заочної форми навчання в дистанційному форматі (Клішевич Н.А.)

6. Різне

26.02.2020, 13.00, каб 119-А

1. Про переведення на індивідуальний графік студентів у ІІ семестрі 2019- 2020 н.р.

2. Про графік роботи у ІІ семестрі 2019-2020 н.р.

3. Про проведення зустрічей директора Інституту людини з НПП кафедр (практичної психології, психології особистості та соціальних практик, спеціальної та інклюзивної освіти).

4. Про виконавську дисципліну

5. Про затвердження схеми проходження практик студентами 4 курсу у 2020-2021 році (прошу заздалегідь переслати схеми мені на пошту).

6. Різне

- Про підготовку для затвердження ЕНК в режимі 50/50

26.01.2021, 10.00 дистанційно, Google meet

1. Про проведення Конференції трудового колективу 28.01.2021 (Клішевич Н.А.)

2. Про здійснення освітнього процесу (завершення першого семестру, початок другого семестру) (Павлюк Р.О.)

3. Про проведення робочих засідань кафедр щодо обговорення проміжних результатів практики студентів 4 курсу (Клішевич Н.А., Павлюк Р.О.)

4. Про організацію роботи Ради роботодавців (Клішевич Н.А., спільне обговорення)

5. Про обговорення співпраці з Балтійською Міжнародною Академією ) м. Рига) (Лозова О.М., спільне обговорення)

6. Про результати рейтингу «Лідер року 2020».

7. Різне