Замовлення довідки онлайн

Шановні студенти!
У період переходу Київського університету імені Бориса Грінченка на дистанційний формат навчання замовлення довідок про навчання відбуватиметься у дистанційному форматі. Замовити довідку можна за допомогою цього електронного ресурсу, але отримати її ви можете у навчальному відділі (каб. 301-А) ЩОВІВТОРКА та ЩОЧЕТВЕРГА з 9.00 до 15.00. Всі структурні підрозділи Університету та Інституту працюють у штатному режимі. Надсилання довідки у сканованому вигляді відбувається лише за вимогою та потребою студента. Телефон для додаткової інформації: (044) 294 00 26.
P.S. Ця форма лише для студентів Інституту людини (спеціальності: Психологія, Соціальна робота, Спеціальна освіта). Студентів інших структурних підрозділів просимо звертатись у Навчальні відділи своїх Інститутів/Факультетів!

Замовлення довідки онлайн