Студентська наукова конференція "Перші кроки в науку"

12 травня 2016 року в Інституті людини в межах Фестивалю науки Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Студентська наукова конференція "Перші кроки в науку".

Наукову конференцію з вітальним словом відкрила директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор Ольга Володимирівна Безпалько. Вона наголосила на важливості вивчення іноземних мов, користування відкритими наукометричними базами для проведення наукових досліджень, розповіла про можливості участі в оновленому науковому товаристві Університету, анонсувала Наукову цукерню, яка відбудеться 16 травня 2016 року в Інституті людині за адресою: м. Київ, проспект Тичини, 17.

Students science konf1 

Students science konf22

Students science konf43

На пленарному засіданні ніде було яблуку впасти! Не дивно! Студенти і викладачі мали змогу почути доповіді найуспішніших молодих дослідників 2015/2016 н.р.: переможців наукових конкурсів та олімпіад, членів наукових гуртків:

1. Воронько Валерію, студентку напряму підготовки "Корекційна освіта (логопедія) - "Лялька як персона: сучасний педагогічний підхід до особистісного розвитку дітей з особливими потребами";

2. Лимар Тетяну, студентку напряму підготовки «Практична психологія» - 
«Феномен страждання в архетипічних уявленнях українців»;

3. Малієнко Олександру, студентку напряму підготовки "Корекційна освіта (логопедія) - "Хронопсихологічне прогнозування розумового розвитку дітей старшого дошкільного віку";

4. Паламарчука Михайла, студента напряму підготовки «Психологія» - «Імідж студентського лідера очима студентів: результати психосемантичного дослідження»;

5. Рогозну Юлію, студентку напряму підготовки «Соціальна робота» - «Профілактика жорстокого поводження з дітьми серед батьків неповнолітніх, які перебувають у конфлікті із законом»;

6. Хвостовську Ганну, студентку напряму підготовки «Психологія» - «Соціально-психологічні особливості емоційного вигорання у бортових провідників в авіаційній сфері».

Надзвичайно динамічно й цікаво учасникам конференції працювалося на секціях. Пропоновані їхній увазі результати магістерських наукових досліджень слухали у форматі "Куча-печа".

А самі секції вперше відбулися у інтерактивному форматі.

Соціальні педагоги та соціальні працівники побували у науковому Гайд-парку, до якого їй запросили Тетяна Петрівна Спіріна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи спільно з Оленою Валентинівною Файдюк, співголовою наукового товариства Інституту людини.

У науковому шоу брали участь практичні психологи, а креативною ведучою була Маланьїна Тетяна Михайлівна, доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук.

А побувати в ролях «чомучки», «науковця», «практика» та обрати найактуальніше та найоригінальніше дослідження випала честь майбутнім психологам під керівництвом талановитого модератора – Олени Анатоліївни Сорокіної, доцента кафедри загальної вікової та педагогічної психології, кандидата психологічних наук.

 

Щиро дякуємо усім за участь!

Нових досліджень!

Нових відкриттів!