105 річниця з дня смерті Б. Д. Грінченка

Студенти та викладачі Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка 6 травня 2015 р. взяли участь у панахиді з нагоди 105 річниці з дня смерті Б.Д. Грінченка, яка проходила у Свято-Володимирському кафедральному соборі.
Після панахиди викладачі та студенти Університету були відзначені високими нагородами та Благословенними грамотами.
Зокрема студентка ІІІ курсу Анастасія Шаргородська. Текст грамоти: "Милістю Божою і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архиєрей, Господь наш Ісус Христос, вшанували заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом Благословенною грамотою".
Після панахиди відбулось покладання квітів до пам’ятника Б.Д. Грінченка біля адміністративного корпусу Університету.