Новорічні дива розпочинаються

22 грудня  у передсвятковий недільний ранок  Київський палац дітей та юнацтва відкрив черговий святковий сезон, та запросив тих, хто найбільше потребує уваги та відчуття свята: дітей учасників АТО, дітей з багатодітних та з малозабезпечених сімей.

Волонтери Інституту людини  Київського університету імені Бориса  Грінченка допомагали та брали участь у створенні новорічної атмосфери.

Наші студенти розповідали гостям про програму та вручали солодкі подарунки. Малеча разом з батьками потрапляли в чудесну казкову  країну Труляляндія, де можна було  весело розважитись, брати участь у найрізноманітніших майстер – класах та іграх.  Поринути   у новорічний настрій гості мали змогу на шоу-виставі «Сніжна історія», яка вражала захоплюючим сюжетом, гарними костюми та, найголовніше, старанною грою юних акторів.