Зустріч першокурсників з ректоратом

25 листопада 2014 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась зустріч студентів І курсу з ректоратом Університету.

На зустрічі були присутні ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О. Огнев'юк; проректор з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент О.Б. Жильцов; проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Л.Л. Хоружа; проректор з науково-методичної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент  Т.Ю. Бєлофастова.

Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватись з ректором та проректорами, поставити питання, що стосуються різних аспектів навчально-виховного процесу та дізнатись більше інформації стосовно напрямів діяльності Університету й участі студентів у них.