Підняття Прапора України

23 серпня 2014 року у День Державного Прапора України викладачі та студенти Інституту людини та Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка розпочали навчальний рік урочистим підняттям Прапора України.

До присутніх із вітальними словами звернулись директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор О.В. Безпалько та куратор Інституту, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Л.Л. Хоружа; про знаменні події, пов'язані з історіє Державного Прапора присутнім розповів доктор історичних наук, професор Ф.Л. Левітас.

Право підняти прапор було надано студентам Інституту людини, як молодому втіленню державотворення, миру та злагоди по всій території незалежної України.

IGP2743   IGP2750  IGP2769  IGP2779  IGP2781  IGP2772  IGP2788