Допомога не має кордонів

У вівторок 15 квітня Інститут людини відвідали співробітники незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації, Лауреата Нобелівської премії миру 1999 року за гуманітарну діяльність та допомогу постраждалим під час збройних конфліктів «Лікарі без кордонів». Членами організації було засновано Психологічну службу Майдану, яка увесь час надавала психологічну допомогу усім потребуючим, а згодом створила власну гарячу лінію.

Тож, маючи за плечима багаж знань та досвіду, психологи організації вирішили поділитися ним зі студентами 4 курсу Інституту людини. Було проведено два семінари на тему «Перша психологічна допомога» та «Травматичний стрес: розпізнати та допомогти». Спеціалісти розповідали про травматичний стрес та посттравматичні стани, про причини, наслідки цих явищ, а також про те, як розпізнати ознаки стресу у оточуючих та як допомогти людині зцілити усі душевні рани та повернутися до нормального життя.

Семінари були активними, сповненими корисної усної та наочної інформації. Студенти слухали уважно, занотовували, задавали запитання, виявляли зацікавленість. Мабуть тому, що ця тема є близькою і актуальною для кожного українця. Це стало справжньою подією у житті Інституту людини.

Дякуємо «Лікарям без кордонів» за мужність, турботу і безмірне бажання допомагати людям!

Тиждень кафедри 2035 Тиждень кафедри 2020 Тиждень кафедри 2034