Соціальна педагогіка: актуальні проблеми та перспективи

27-28 березня 2014 року директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор Безпалько О.В., завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор Веретенко Т.Г. взяли участь у роботі третьго міжнародного симпозіуму «Соціальна педагогіка: актуальні проблеми та перспективи», який відбувся в Університеті М. Ромериса (м. Вільнюс, Литва).

У перший день симпозіуму О.В. Безпалько виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Становлення та розвиток соціальної педагогіки в Україні». 28 березня Т.Г. Веретенко презентувала досвід та інновації у підготовці соціальних педагогів у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Під час симпозіуму були налагоджені контакти для співпраці з завідувачами та представниками кафедр соціальної педагогіки/соціальної роботи Московського педагогічного університету, доктором педагогічних наук, професором Куприяновим Б.В.; Новосибірського державного педагогічного університету доктором педагогічних наук, професором Ромм Т.О.; директором Інституту соціальної роботи Університету М. Ромериса, професором Іреною Лелюгійне; головою Асоціації соціальних педагогів Литви Ауксе Петрускевичус.

20140327 171710 copy Вильнюс

Презентація до доповіді О.В. Безпалько