Прохання про допомогу

Шановні співвітчизники!

Любі Грінченківці!

Звертаємось до вас з проханням не залишити у біді справжнього українця, гідного члена грінченківської родини, випускника Інституту людини 2009 року - Даниленка Віталія, який 18 лютого під час участі у мирній ході до Верховної Ради отримав вогнепальне поранення у потилицю. Зараз перебуває у лікарні швидкої допомоги з відкритою черепно-мозковою травмою і забоєм головного мозку.

Розповідає: «Під час ходи побачив дим, відчув напругу, зрозумів, що потрібна моя допомога. На перехресті вулиць Інститутської та Шовковичної приймав участь у захисних діях, робив «шумову завісу» біля Камазів, не пам’ятаю як довго це тривало, час ніби зупинився. Різкий біль у голові повернув у реальність. Далі – темрява.

Отямився у Будинку офіцерів із зашитою головою, навколо були тіла мертвих побратимів, охопив відчай. Від лікарні відмовився - чув про долю поранених. Потім був на перев’язці у КМДА та у Михайлівському, медики сказали, що без госпіталізації не виживу. Так потрапив у БСП, тут спокійно, волонтери за кожного майданівця ладні горлянку перегризти».

Віталій почуває себе краще, щиро радіє кожному відвідувачу, хоча через апоневроз (пошкодження верхнього шару черепу) травма заживатиме ще довго. І не лише фізична. На відповідь чи пішов би удруге, знаючи про наслідки, почула: «Пішов би, не замислюючись».

Приємно, у своїй розповіді Віталій згадав про свою спеціальність – «соціальну педагогіку», що вчила служити людям та постать Бориса Дмитровича Грінченка, який став достойним прикладом жертовної любові до України та боротьби за її свободу!

Прохання підтримати Героя морально та матеріально! Перевідувати та приносити кошти можна у палату №310 Лікарні швидкої допомоги (вул. Братиславська, 3А) або у скриньку, що знаходить у 315 каб. Інституту людини (пр-т П.Тичини,17).

Слава Героям Національної Революції!

BDHdCvOHN44 pHDGCaysPls