В Інститут людини завітав Святий Валентин :-)

З нагоди Дня святого Валентина вітати один одного та анонімно освічуватись у коханні студенти Інституту людини почали з самого ранку, завзято опускаючи яскраві валентинки до скриньки Амура. Найсміливіші відверто повідомляли усім про свої почуття, залишавши запис на спеціально обладнаній стіні кохання. Також, завдяки цікавому «ворожінню», кожен бажаючий мав змогу випробувати долю, дізнавшись ім’я своєї другої половинки та отримати передбачення на майбутнє.

У День Закоханих поштарі кохання з радістю доставляли червоні сердечка адресатам, і, можливо, саме у цей момент народжувалось нове кохання. Дзвоник з пари співав оксамитовим голосом Елвіса Престлі «Love me tender, Love me sweet», а усі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсній програмі «Amore mio», організованій студентською радою Інституту, під час якої було перевірено вміння студентів говорити компліменти, співати серенади, носити кохану на руках та навіть впізнавати другу половинку із заплющеними очима. А переможці отримали солодкі подарунки.

Свято пройшло весело та цікаво. Кохання усім!

IGP0082  IGP0073  IGP0075  IGP0072-1