Екскурсія до Національного Музею історії України

24 вересня 2018 р. чотири групи студентів Інституту людини першого курсу спеціальностей "Психологія", "Практична психологія", "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" та дві групи студентів Педагогічного інституту третього курсу спеціальності "Початкова освіта" разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Національний  музей  історії України.

 

 muzey istoriyi 24 09 18 1

«Національний музей історії України – це провідний історичний музей України.  В музеї цікаво представлено періоди  історії України, зокрема період Київської Русі та інші періоди. Приділено увагу експонатам, що розповідають про історію, культуру, побут, військову справу та повсякденне життя людей давніх часів. Колекція предметів старовини розповідає про життя селян, знаті і жителів міст. У музеї можна побачити унікальні меблі, виконані у стилі вікторіанської епохи. Просто зачаровує велика панорама стародавнього Києва. Колекція музею охоплює період  від найдавніших часів до наших днів. Зібрано багато дивовижних речей,  що вражають своєю історією. Екскурсія по музею була цікавою і пізнавальною. Вражає і сама будівля музею і місце його знаходження – поблизу фундаменту  Десятинної церкви», – відзначила студентка 1 курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Інституту людини Політунова Олена.    

«Я вважаю, що дуже важливим на сьогоднішній день є історія української нації. Історія, завдяки якій ми можемо досліджувати, з'ясовувати та дізнаватися минуле нашої країни. Адже це є важливим для майбутнього кожного українця, який прагне змінити хоча б якусь сферу свого життя», – написала у відгуку про екскурсію у Національний музей історії України студента 1 курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Інституту людини Ліна Тарасова.  

muzey istoriyi 24 09 18 3

«Перш за все мені сподобалась сама ідея відвідати музей, тому що я думала, що в такі місця ходять лише в школі, а в університеті виключно навчаються і подібних заходів викладачі не проводять. Тому я дуже зраділа, коли про це дізналась, адже розуміла, що сьогодні отримаю якісь нові та цікаві знання. У музеї була досить затишна своєрідна атмосфера. Ми наче пережили всю історію нашої Батьківщини. Із початку і до сьогоднішнього дня український народ супроводжували зради, війни, голод, кризи, революції і про все це нам розповіли. Враження від музею позитивні, оскільки ми дізналися багато цікавого, що посприяє нашому особистісному та професійному розвитку. Із кожним поверхом музею ми наче перегортали сторінки нашої історії, ставало дуже сумно від усвідомлення тяжкої долі українського народу. Сподіваюсь, що наша країна та наш народ зможе досягнути своєї мрії – щасливо жити в незалежній державі зі спокоєм та злагодою. Сподобалась екскурсовод, яка дуже зрозуміло та цікаво розповідала. Сподобалось, що в кінці екскурсії нашу групу попросили написати відгук, адже це свідчить про те, що для музею важливо знати думку кожного. У нас був свій вільний час, щоб походити і роздивитися експонати, яких нам не показали», – відзначила студентка 1 курсу спеціальності "Практична психологія" Інституту людини Вікторія Пилипчук.  

 muzey istoriyi 24 09 18 4

 

«Мені там дуже сподобались експонати на тему середньовіччя, особливо панорама середньовічного Києва. Мене вразили масштаби цього міста та будівель. Цю панораму творили перевершені майстри, вони передали кожну деталь тих часів, від величезний дерев до маленьких крапель води. Також мені сподобалось те, як екскурсовод розповідала про революції та побут українців. Я би хотіла ще раз відвідати Музей», – написала у своїх враженнях студентка 1 курсу спеціальності "Практична психологія" Інституту людини Аліна Ярова.  

 

«У Музеї історії України мені більш за все мені сподобалась зброя і все, що із нею пов’язане, а також те, як про це розповідав екскурсовод. Мені було дуже цікаво почути про обладунки та зброю різних періодів історії України. Я би додав відеоматеріали по деяким темам», – зауважив студент 1 курсу спеціальності "Практична психологія" Інституту людини Антон Лисин.

 

muzey istoriyi 24 09 18 2