Програма Еразмус+ з Університетом Кадису (Іспанія)

 

Упродовж 15-19 травня 2017 року Павлюк Роман Олександрович, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту людини та Коргуник Юлвя Василівна, молодший науковий співробітник НДЛ Інтернаціоналізції освіти Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у International Staff Week в Університеті Кадису (Іспанія) у рамках програми академічної мобільності Erasmus+ KA107.

 

pavliuk 1

 

 

Університет Кадису (Іспанія) – престижний державний вищий навчальний заклад, що був заснований у 1979 році в однойменній провінції автономної спільноти Андалусія. Університет пропонує програми всіх трьох циклів вищої освіти: бакалавріат, магістратура, аспірантура. Університет Кадису є одним із провідних університетів Іспанії. Університет Кадису (Іспанія) активно розвиває науково-дослідницьку роботу, яка проводиться в оснащених ультрасучасним обладнанням лабораторіях, майстернях та комп’ютерних класах. У бібліотеці університету зібрано близько півмільйона книг, у тому числі старовинних, що датуються 1550 роком.

 

Нині в університеті навчаються близько 22000 студентів. Університет складається із чотирьох кампусів у різних містах провінції: Кадис, Херес, Пуерто-Реал, Альхесірас. Факультети Університету Кадису (Іспанія) пропонують великий вибір освітніх програм по 69 напрямкам: 44 програми бакалавріату, 47 програм магістратури, 15 програм аспірантури.

 

В International Staff Week взяли участь понад 90 представників вищих навчальних закладів України, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Молдови, Латвії, Австрії, Марокко та інших країн.

 

Програма стажування передбачала знайомство зі специфікою роботи та навчання в Університеті Кадису (Іспанія), знайомство з сучасним станом процесу інтернаціоналізації вищої освіти Європи, обговорення перспектив співпраці у рамках програми Erasmus+, презентацію країни та університету кожного із учасників програми стажування, ознайомлення з культурними особливостями та традиціями Іспанії та інше.