Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут людини шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Події

Традиційно, 23 серпня  відбулось урочисте підняття прапора. Цьогоріч ця подія набуває особливого значення, адже  прапор - це символ нашої незламності, єдності духу, свободи та перемоги! З Днем Державного прапора України!

den prapora 1

den prapora 2

den prapora 3

den prapora 4

 

       4 червня студенти та викладачі кафедр практичної психології і психології особистості та соціальних практик  Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей у м.Ірпінь. На заході були присутні діти  із звільнених міст - Бучі, Ірпеня, Гостомеля.

 нститут

     На заході студенти та викладачі проводили індивідуальні консультації  щодо психологічного розвитку та особливостей поведінки дітей, різноманітні проективні методики, майстер-клас «Сувенір з солоного тіста».

      Також було проведено профорієнтаційну роботу. Студенти та викладачі знайомили усіх бажаючих з особливостями вступної кампанії та з освітніми програмами Інституту людини.

        Висловлюємо подяку доценту кафедри психології особистості та соціальних практик  Реві Олені Миколаївні та старшому  викладачу кафедри практичної психології Миколенко Наталії Валеріївні. Магістрам  спеціальності «Психологія» Слонченко Євгенії, Терпилу Владиславу та Греченко Марії, а також студентам спеціальності «Соціальна робота» Скорик Єлизаветі та Романик Софії.

   3

 Цьогоріч, у Всесвітній день української вишиванки в Інституті людини відбувся флеш моб #Vyshyvanka_IL. Під час заходу студенти та викладчі, традиційно у ФБ та Інстраграм,  викладали фотографії у вишиванках. Це були як індивідуальні фото, так і групові, колажі. Особливістю проведення флеш мобу стало, те, що студенти та викладачі висловлювали слова вдячності та підтримки ЗСУ! Разом до перемоги! Все буде Україна!

 

Безымянный

     13 травня 2022 року у межах Фестивалю науки – 2022 Інститутом людини Університету Грінченка було проведено онлайн-захід з міжнародною участю «Наукова цукерня-2022», спрямований на підтримку себе та оточуючих в умовах війни.
       Під час заходу учасники ознайомилися з науковими доробками та практичними напрацюваннями з психології, логопедії, інклюзивної освіти, соціальної педагогіки та соціальної роботи співробітників та партнерів Інституту людини. Цього року в майстер-класах «Наукової цукерні – 2022» взяли участь більше 300 учасників з усієї України – студенти, аспіранти, викладачі, вчителі, соціальні працівники та інші.
        Свої майстер-класи презентували:
- Юлія Скорих «Ідентичність Я-людина та Я-викладач в умовах війни. Мої ресурси та можливості»
- Тамара Грубі «Як подбати про себе в умова війни»
- Маргарита Чайка «Комунікація засобами АДК (альтернативної та додаткової комунікації) в екстрених ситуаціях»
- Галина Скіпальська «Переселення, жінки, діти та насильство: як змінилась карта потреб та соціальна робота під час війни в Україні?»
- Герман де Моннінк (Університету Гронінгена (Нідерланди) «Зустріч з раптовою смертю. Як допомогти українським сім’ям, які зіткнулись з раптовою смертю чи загибеллю члена родини»
- Людмила Пона «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни»

небесна сотня

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали  демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об’єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів: Української революції 1917–1921 років, Холодного Яру і повстанців 1920–1930-х, Української повстанської армії, учасників дисидентського руху, Революції на граніті, Помаранчевої революції, Революції Гідності.Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо  частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

E5E6FA54 AEA6 4B37 A995 9BFBB6A931A9

Нові глобальні виклики та трансформації сучасного світу, а також нинішній етап нашої боротьби за незалежність та територіальну цілісність, змушують згадати цінний та водночас простий принцип: наша сила - в єдності та консолідації зусиль заради досягнення спільних цілей та прагнень!

Лише в єдності ми можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. 

Тож будьмо єдиними у своєму прагненні бачити Україну вільною, незалежною, суверенною державою, яка іде своїм власним шляхом незалежно від інших. Разом ми здатні на великі досягнення і перемоги!

Сьогодні, 9 лютого, відбулась лекція "Психологічні аспекти взаємодії викладів зі студентами", на якій обговорювали кризи професійного навчання та дистанційного навчання, аналізували психологічні проблеми студентів і ще було багато корисної інформації. Щиро вдячні нашим спікерам: Столярчук О.А., доктору психологічних наук, доценту, доценту кафедри психології особостості та соціальних практик та Миколенко Н.В., старшому викладачу кафедри практичної психології, координатору Соціально-психологічної служби Київського університету імені Бориса Грінченка.

vykladachi i studenty 1

Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція
Лекція "Психологічні...
Лекція

 

 

Сторінка 1 із 61