Події

         Грінченківська декада в Інституті людини розпочалась 2 грудня з квесту  «Життя Бориса Грінченка» для першокурсників освітньої програми «Соціальна адвокація» спеціальності 231 «Соціальна робота», який підготувала куратор групи Швед О.В. Питання квесту стосувались цікавих та визначних подій з життя українського письменника, педагога, літературознавця, громадського діяча.  

image 4 

        8 грудня 2021 року студенти першого курсу спеціальності “Соціальна робота” освітніх програм “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота” групи САРПб-2-21-4.0д взяли участь у командній грі-вікторині “Життя та творчість Бориса Грінченка”(куратор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М. ). Зустріч розпочалась з перегляду відеофільму про життя та творчість Бориса Грінченка, сюжет якого дозволив окреслити основні етапи письменника, освітнього і громадського діяча кінця ХІХ - початку ХХ століть, дізнатися про вшанування пам’яті ідейного лідера сучасниками - студентами та викладачами нашого Університету.

     Перевірити свої знання та відчути командний дух допомогла гра-вікторина, яка складалась із 44 карток із запитаннями та відповідями. Це було яскраво, азартно та пізнавально! Серед учасників було багато різних думок з приводу дискусійних питань, однак кожен зміг відчути себе переможцем – людиною, озброєною відповідними знаннями. Читали вірші Бориса Грінченка, отримували призи та співали – таким був наш день Грінченківської декади. 

1

      У рамках  Грінченківської декади, 8 грудня,  куратором групи ПБб-1-21-4.0д Ревою О.М. було організовано перегляд науково-документального фільму "Ловець слів. Борис Гринченко". Після перегляду було організовано обговорення цікавих фактів з життєвого та творчого шляху Б.Гринченка, студенти поділились своїми враженнями.

    Студенти Інституту людини, спеціальності "Практичної психології"  організували та провели творчий  медіаконкурс до Грінченківської декади. Модератор заходу - куратор групи, Середа О.Ю. Студенти групи ППб-1-21-4.0д відзняли  відеоролики, присвячені життю та творчості Б.Д.Грінченка, які були розміщені на ФБ та Інстаграм. До них приєднались студенти  групи КПб-1-21-4.0д, які відзняли 2 відеоролики. 9 грудня обрали переможців.

     9 грудня куратор групи КПб-1-21-4.0д Ліплянська О.В. провела вікторину «Відомий і невідомий Борис Грінченко», де студенти мали змогу продемонструвати  знання про життя і творчість Б.Грінченка.

   Здобувачі першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності “Спеціальна освіта (логопедія)” мали змогу ознайомитись із життєвим та творчим шляхом Бориса Грінченка. 9 грудня, під час онлайн-зустрічі з Ганною Супрун та Тетяною Хомик, кураторами академічних груп ЛОГб-1-21-4.0д, ЛОГб-2-21-4.0д, студенти переглянули документальний фільм “Інший…инший Грінченко” (виробництво “АстудіЯ” Університету Грінченка, 2014 р.). По завершенню пройшла жвава бесіда за основними тезами: Який він сучасний Борис Грінченко?; Інший Грінченко; Грінченко сьогодні; А тебе розбудив Грінченко? На завершення, учасники зустрічі дійшли висновку, що навіть у 2021 році надбання Бориса Грінченка надихають, наповнюють та запалюють любов до України!!!

     Дякуємо організаторам та учасникам Грінченківської декади - 2021!

       Упродовж 6-10 грудня 2021 року у межах реалізації програми академічної мобільності Erasmus+ КА1 представники професорсько-викладацького складу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка: Лях Т.Л., гарант освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм», завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Спіріна Т.П., кандидат педагогічних наук, доцент; Лютий В.П., кандидат педагогічних наук, доцент; Швед О.В., кандидат соціологічних наук та Павлюк Р.О., кандидат педагогічних наук, доцент перебували в Університеті Острави (м. Острава, Чеська Республіка).

Ostrava 10

          Під час візиту в остравський університет викладачами проведено цикл лекцій на теми протидії сексуальної експлуатації дітей, особливостей становлення і розвитку системи соціальної роботи в Україні та підготовки фахівців із соціальної роботи в закладах вищої освіти України; інтерактивне заняття «Країна гідності» з використанням карткової настільної гри.

Ostrava 3

         У ході робочих зустрічей з представниками адміністрації Університету Острави та факультетів освіти і соціальної роботи встановлено домовленість про подальшу співпрацю в межах академічних обмінів та спільної проєктної діяльності, а саме: розширення взаємодії у межах академічних обмінів та залучення до програми співробітників інших структурних підрозділів Інституту людини та студентів інших спеціальностей, за якими відбувається підготовка в Інституті.

Ostrava 6

      Приємністю стали схвальні відгуки про студентів Інституту людини, які вже два семестри поспіль беруть участь у академічних обмінах та бажання університету і надалі приймати наших студентів на навчання.

 

       Сьогодні, 8 грудня в Інституті людини відбулось традиційне відзначення найактивніших студентів. Цього року подяками директора Інституту людини було відзначено: Савенко Анну, КПб-1-19-4.0д; Курило Анастасія, ППб-1-19-4.0д; Сафронова Варвара, ППб-1-20-4.0д; Орлова Катерина, ППб-1-20-4.0д; Жмакіна Єлизавета, ППб-1-20-4.0д; Біліченко Катерина, ППб-1-20-4.0д; Каць Валерія, КПб-1-20-4.0д; Харченко Ельміра,  КПб-1-20-4.0д; Голікова Марина, КПб-1-21-4.0д; Снітко Маргарита, ПСб-1-18-4.0д; Зайнчківська Катерина, САРП-1-18-4.0д, Бородата Жоана, група ЛОГб-1-19-4.0д.

   Клішевич Наталія Анатоліївна відзначила високий рівень проведення та організацію заходів соціально-гуманітарного спрямування,  наголосила, що студенти популяризують заклад вищої освіти, подякувала за розвиток студентського самоврядування, відмітила  активну громадянську позиції студентів.

        Щиро вдячні членам ССР Інституту людини та студентському активу за ініціативність, творчість та реалізацію різноманітних проектів!

 

     Колектив Інституту людини щиросердно вітає доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психології особистості та соціальних практик Оксана Сергеенкова з нагородою - медаллю Бориса Грінченка «За особистий внесок у розвиток університету» та студентку 4 курсу освітньої програми «Логопедія» Крістіну Довгу з отриманням Іменної стипендії Бориса Грінченка!
Надзвичайно пишаємося і бажаємо подальших звершень та нагород!
Сергєєнкова
 

Студенти Інституту людини, спеціальності "Практичної психології"  організували та провели творчий  медіаконкурс до Грінченківської декади. Модератор заходу - куратор групи, Середа О.Ю. Студенти групи ППб-1-21-4.0д відзняли 3 відеоролики, присвячені життю та творчості Б.Д.Грінченка.  Студенти будуть вдячні за ваші відгуки, побажання тощо, які можна залишити в коментарях під відеороликами  на кафедральній сторінці кафедри практичної психології у ФБ. Дякуємо за підтримку.  

Сторінка 1 із 60