Графік проведення вручення дипломів - 2014

25 червня: 11:00 - Педагогічний інститут

26 червня: 11:00 - Гуманітарний інститут та Інститут мистецтв

14:00 - Інститут людини та Інститут суспільства

27 червня: 10:00 - Університетський коледж (І зміна)

14:00 - Університетський коледж (ІІ зміна)

Рекомендації щодо зовнішнього вигдялу випускників

Закінчення вищого навчального закладу, отримання диплома про вищу освіту і вперше визнання як фахівця буває з кожним лише один раз. Це подія, яка назавжди закарбується як в особистій історії кожного випускника, так і в історії університету. Це те, до чого Ви прагнули 6 років!

Для всього колективу університету кожен випускний - велика подія. Щороку університет випускає дорослих фахівців, у формуванні яких займає не останнє місце. Університет несе відповідальність перед вашими батьками, які довірили ваше професійне майбутнє його колективу. Університет несе відповідальність перед роботодавцями, які через кілька місяців візьмуть вас на роботу. Університет, звичайно ж, несе відповідальність перед вами – випускниками.

Протягом усього навчання університет робить все можливе, щоб ви отримали гарну освіту, організовує ваше дозвілля, піклується про ваше здоров'я. Щоразу, організовуючи офіційну частину випускного - вручення диплома, колектив університету вкладає в це багато сил, намагаючись внести унікальність, щоб ви запам'ятали його на все життя. Тому, така подія має бути ідеальною. І багато в чому якою вона буде залежить від вас, випускників.

Ви знаєте, що для кожного заходу існує свій дрес-код. Так і вручення диплома, будучи офіційним заходом, висуває певні вимоги до зовнішнього вигляду. Звичайно, ці вимоги актуальні тільки на офіційній частині випускного. Вечірнього святкування ці рекомендації не стосуються.

З метою формування корпоративної культури, зміцнення ділової дисципліни та основ професійної етики, рекомендуємо випускникам Університету дотримуватись запропонованих вимог до зовнішнього вигляду на врученні дипломів про вищу освіту.

Зовнішній вигляд випускників Університету повинен бути акуратним, доглянутим, одяг має носити діловий характер і відповідати сезону. В одязі вітається хороший смак і почуття міри.

Основні вимоги: акуратність, стриманість та охайність.

Рекомендації до зовнішнього вигляду жінок:
• рекомендується віддати перевагу офіційному класичному одягу - костюм (піджак, спідниця або штани), плаття, комплект із спідниці (штанів) і блузки та одягу для урочистих подій;
• рекомендується носити блузи з рукавами, які закривають плечі.
• рекомендується уникати надмірно відкритих блузок, декольте, сарафанів з оголеними плечима і спиною, спідниць довжиною вище 15 см від коліна;
• носіння колгот / панчох нейтральних кольорів обов'язкове незалежно від пори року;
• прикраси обирайте відповідно до костюма, уникайте дешевої яскравої біжутерії, керуйтеся принципом стриманості;
• взуття, аксесуари та прикраси повинні відповідати стилю і кольоровій гамі костюма, а макіяж і зачіска - відповідати заходу.

Рекомендації до зовнішнього вигляду чоловіків:
• рекомендується надати перевагу офіційному класичному одягу - діловий костюм (піджак, брюки) та одягу для урочистих подій;
• сорочка, краватка, туфлі, шкарпетки повинні відповідати стилю і кольоровій гамі костюму;
• піджак і краватка обов'язкові під час випускних іспитів, вручень дипломів і зустрічей з керівництвом Університету;
• взуття повинно відповідати тону костюма;
• прикраси - годинник на шкіряному ремінці, обручка, можливі запонки;
• взуття, аксесуари та прикраси повинні відповідати стилю і кольоровій гамі костюма, а зачіска - відповідати заходу.

На врученні дипломів неприпустимі:
• глибоке декольте і вирізи на спині;
• взуття з відкритими носками або з відкритими п'ятами, на кшталт пляжного взуття;
• шорти або пляжні брюки;
• одяг зі шкіри. Виняток - взуття, ремінь і сумка;
• занадто відверті сукні та спідниці;
• прозорі речі;
• спортивний одяг;
• футболки, майки, а також будь-який одяг, що не прикриває живіт і спину.
Підбираючи одяг, виходьте з головного, а саме, яке враження Ви хочете справити на оточуючих, яких кар'єрних висот прагнете досягти. Адже в цьому і є концепція стилю. Як казала Коко Шанель: «Коли ти одягнений добре, люди помічають тебе, коли погано - твій одяг».
Маємо надію, що ви прислухаєтеся до цих рекомендацій.