Конкурс на візуалізацію Словника Б.Д. Грінченка

Шановні студенти та співробітники!

З нагоди 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка в Київському університеті імені Бориса Грінченка проводиться конкурс на кращу інтерпретацію та візуалізацію слів Словника Бориса Грінченка. Переглянути словник можна за цим покликанням: «Словник Грінченка та сучасність».

До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх курсів Інституту людини.

Команда до 30 листопада має розмістити на Вікі-порталі матеріали (посилання, зображення, відео, тексти) до визначеного списку слів Словника (літери Інституту людини - О, С, Т, Ю).

Інсценування представлення підготовчого етапу конкурсу відбудеться 5 грудня в корпусі №1 о 14.00 год. в 227 ауд. (вул. Тимошенка, 13-б).

Переглянути докладні умови можна за цим покликанням: опис конкурсу

Переглянути приклади слів можна за цим покликанням: пташка, бджола

За консультаціями стосовно конкурсу звертайтесь до помічника директора з ІКТ Качанюк Наталії Володимирівни (каб. 323).