Наукова цукерня. Майстер-клас "Пісочна терапія: практичне керівництво для дій"

Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує бажаючих взяти участь у МАЙСТЕР-КЛАСІ "ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ ДІЙ" (16 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Планується заняття з групою дітей дошкільного віку за методом пісочної терапії. 
Для дітей це реальна можливість зануритись у світ фантазії та гри, отримати нові враження та комунікативний досвід. 
Адже пісочна терапія сприяє розвитку ігрової діяльності дитини, проявів її спонтанної творчості та усвідомленню себе в навколишньому світі.
Для учасників, це можливість спостереження за процесом пісочної терапії та практичний досвід супроводу ігрової діяльності дітей, розвиток власної інтуїції, творчості та підтримки спонтанної творчості дитини в реальних умовах. 
Майстер-клас має навчальну мету та складається з двох етапів: 
1) демонстраційний – безпосереднє ігрове заняття з дітьми;
2) супервізійний – аналіз зайняття, обговорення почуттів, роздумів та асоціацій.
Майстер-клас особливо буде корисним для студентів, що пройшли додатковий освітній курс «Ігрова терапія та арт-терапія в корекційній роботі з особливими дітьми». 
Кількість учасників обмежена: максимум 6 осіб.

Знайомтесь! Ведуча майстер-класу - Таран Оксана Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Taran

  Цікавий факт про ведучу: 
Оксана Петрівна Таран аналітично орієнтований психолог, має досвід роботи в шкільному та дошкільному навчальних закладах. Вона активно співпрацює з громадською організацією підтримки осіб з аутизмом «Простір любові», де в межах інтеграційних таборів здійснює тренінгову роботу з батьками аутичних дітей. 
Основними напрямками практичної діяльності є: недирективна ігрова та пісочна терапія дітей, аналітичне консультування дорослих, проведення психотерапевтичних груп з розвитку особистості.

Для участі у Науковій цукерні пройдіть попередню реєстрацію