Оголошення!

До уваги молодих вчених та членів студентського наукового товариства Інституту людини! До уваги усіх бажаючих долучитися до діяльності наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка!

27 квітня 2016 року о 13.00 у 327 ауд. відбудуться Збори студенстького наукового товариства та Ради молодих вчених Інституту людини. Мета зборів:
  • презентація нового формату наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • підготовка до виборів скаду наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Із організаційних питань звертатися до: