Конкурс для участі в програмі «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» проекту «Соціальна робота у порівнянні» між Університетом м. Кельн (Німеччина) - Київським університетом імені Бориса Грінченка

MeetUp Logoabbinder quer rgb

 

Шановні студенти Університету Грінченка!

 

Пропонуємо взяти участь у програмі міжнародного освітнього проекту «Соціальна робота у порівнянні»*, що проводиться Інститутом людини спільно з Кельнським університетом (м. Кельн, Німеччина) та реалізується в рамках програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ).

Програма проекту передбачає: обмін знаннями про соціальне життя, соціальну безпеку в Україні та Німеччині; ознайомлення з особливостями та відмінностями підготовки соціальних працівників, соціальних педагогів, фахівців у галузі спеціальної освіти в Кельнському університеті; відвідування соціальних закладів для людей з особливими потребами; тематичні тренінги та семінари, обговорення основних стратегій подолання соціальних проблем у рамках міжнародного круглого столу.

Дати першої частини проекту, що відбудеться у м. Кельн (Німеччина) : 05-12 квітня 2019 року.

Вимоги до претендентів:

  • Перевага надається студентам 2-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та 1 (5) курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Університету Грінченка освітніх програм «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Логопедія»!
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення та рекомендацію від викладача.
  • Брати активну участь у житті Університету Грінченка.
  • Мати біометричний закордонний паспорт.

Витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються за рахунок проекту.

Для участі у програмі обміну необхідно до 12.00 год. 13 лютого 2019 р. подати заступнику директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини Роману Олександровичу Павлюку (бульв. І. Шамо, 18/2, к. 210-А або к. 119; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) такі документи (у паперовому та електронному форматі):

  1. 1.Копію біометричного закордонного паспорта (перша сторінка).
  2. 2.Мотиваційний лист українською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  3. 3.Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

 

*Проект реалізується в програмі підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ).

*Das Projekt wird gefördert im Programm „MEET UP! Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen“ der Stiftung „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“

Завантажити флаєр