Наукова цукерня. Майстер-клас «Множинний інтелект: інструмент для дослідження і розвитку особистості»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у майстер-класі  «Множинний інтелект: інструмент для дослідження і розвитку особистості» (15 травня, 09.55-11.15, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 314).

intelekt

Щодня люди мислять і вчаться багатьма різноманітними способами. Кожний з нас має здібності до того чи іншого типу інтелектуальної діяльності, хоча розвинуті вони можуть бути різною мірою. Як зазначає Говард Гарднер (американський психолог, фахівець в галузі клінічної психології і нейропсихології) здібності прокладають наш освітній шлях, а сам  інтелект є множинним. Він виділяє вісім типів інтелекту, які має кожна людина, вони доповнюють, підсилюють один одного і працюють взаємопов’язано.

Під час майстер-класу «Множинний інтелект: інструмент для дослідження і розвитку особистості» буде представлено теорію множинного інтелекту, в який Говард Гарднер, розкриває можливі способи індивідуалізації освітнього процесу. Визначимо власні здібності та шляхи досягти відповідного рівня компетентності у будь який сфері. Зможемо усвідомити свій потенціал.

Модератор: Найда Юлія Михайлівна, старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Найда Юлія Михайлівна, є тренером – консультантом для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які використовують теорію множинного інтелекту для прокладання  індивідуальних траєкторій розвитку особливих дітей.