Наукова цукерня. Презентаційний майстер-клас «Арт-терапевтичні техніки в роботі психолога: інтуїтивне малювання»

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у презентацйному майстер-класі «Арт-терапевтичні техніки в роботі психолога: інтуїтивне малювання» (15 травня, 9.55 -11.15, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 303).

img Furman

Учасники, які відвідають захід:

• дізнаються про можливості арт-терапевтичного напрямку в психології;
  • практично ознайомляться з особливостями процесу інтуїтивного малювання;
  • активізують творчий потенціал;
  • ознайомляться із методами інтерпретації малюнків у арт-терапевтичному напрямку.

Модератор: Фурман Вікторія Вікторівна, кандидат психологічних наук,  старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Цікавий факт про модератора заходу: досліджує актуальні проблеми педагогічної та вікової психології; психології емоційного інтелекту, сучасних питань розвитку особистісної та професійної рефлексії; психології  творчості, арт-терапевтичних технік; наукових напрямів становлення особистості студентської молоді на сучасному етапі реформування освіти.