Тренінг «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас відвідати тренінг «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science». Протягом тренінгу ви знайдете відповіді на питання: 

1. Як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science?
2. Як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у Вашій галузі знань?
3. Як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти?
4. Як шукати зовнішніх рецензентів для Вашого журналу?
5. Як підібрати журнал для Вашої публікації?
6. Як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури, що стало необхідною умовою роботи сучасних науковців?
7. Як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників Вашого підрозділу, університету?
8. Як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.?
9. Як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв, та багато іншого.

Проводитиме захід – науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, кандидат наук із соціальних комунікацій, сертифікований консультант по роботі із зазначеними ресурсами Опришко Тетяна Сергіївна.

Усіх охочих прохання зареєструватися за посиланням 

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ"ЯЗКОВА!!!

Тренінг відбудеться 22 листопада 2016 року (вівторок). Триватиме з 10.00 до 13.00 у 220 ауд. в Інституті людини на Тичини, 17.

Прохання перед тренінгом виконати "домашнє завдання": зазделегіть подумати над ключовими словами і темами, які хочете пошукати, бажано мати готові тези статті з назвою та анотацію для пошуку відповідного журналу, і список своїх друкованих праць у ворді для роботи з бібліографічним менеджером.

wossem home lrghdr