Хода Святого Миколая в Інституті людини

Новий 2014 рік впевненою ходою ступає на землю, а святковий настрій вже зараз усім дарує усім Святий Миколай, який розпочинає вервечку новорічних свят.

Інститут людини, який апріорі спрямований на допомогу людям провів з цього приводу низку традиційних благодійних акцій під гаслом «Подаруй людині радість». Протягом місяця студенти та викладачі Інституту збирали іграшки, книжки, канцелярські вироби, теплий одяг, засоби гігієни та інші необхідні речі. Усі вони знайшли вдячних та щасливих власників.

Яскравими книжками поповнилась бібліотека Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів «Трамплін», з якими вже не перший рік співпрацює Інститут людини.

Теплі речі, іграшки та засоби гігієни 21 грудня студенти-волонтери інституту вручать особисто у руки вихованцям дитячого будинку с. Андрушівка Житомирської області і найкращим подарунком стануть щасливі посмішки дітей.

Напередодні Дня Святого Миколая маленькі пацієнти Київського міського клінічного онкологічного центру отримали свою порцію позитивних вражень. Спільно з Міжнародною соціальною організацією «Цивілізація» волонтери Інституту у костюмах Діда Мороза та снігурки привітали дітей з Новим роком, вручили подарунки та погралися з ними в цікаві ігри.

А 19 грудня до Інституту людини завітав Святий Миколай власною персоною. Майстерно перевтілившись у образ Чудотворця студент 5 курсу Рубан Павло вітав студентів та викладачів Інституту теплими словами та солодощами, дякуючи за те, що усі вони були дуже чемними цього року.

Дякуємо усім хто долучився до гарних справ та бажаємо щасливих новорічних свят!

IGP9995 20131219 112421 Соціальний проект 020  IGP9885  IGP9904