Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини

Голова Наукового товариства Інституту людини:

acherkasova

ЧЕРКАСОВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА

Аспірантка 1 року навчання спеціальності 053 «Психологія», викладач кафедри практичної психології

Заступник голови Наукового товариства Інституту людини:

dyatskov

ЯЦКОВ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ

Студент 3 курсу спеціальності 053 "Психологія", освітня програма "Практична психологія"

Секретар Наукового товариства Інституту людини:

dkulyk

КУЛИК ДАР'Я ВІТАЛІЇВНА

Голова Наукового товариства Інституту людини:

acherkasova

Анастасія Черкасова

Аспірантка 2 року навчання спеціальності 053 «Психологія»,

Заступник голови Наукового товариства Інституту людини:

Анастасія Котелевець

Аспірантка 2 року навчання спеціальності  231 "Соціальна робота"

Секретар Наукового товариства Інституту людини:

Ірина Заярнюк

Студентка 2 курсу спеціальності "Соціальна робота (Соціальна адвокація)"