Ви тут: Головна Структура Соціально-психологічна підтримка Соціально-психологічна служба Про службу

Допомога психолога он-лайн

 

Робота Психологічної служби Університету спрямована на допомогу людині у вирішенні різного роду психологічних проблем, пов’язаних із непростими життєвими ситуаціями, із труднощами у спілкуванні, у родинних стосунках, у здійсненні вибору, визначенні життєвих цілей і задач тощо. Ви можете звернутися з будь-яким питанням: навіть якщо воно виявиться за межами психологічної проблематики, ми постараємося зорієнтувати, куди з ним можна звернутися. Спілкування відбувається у форматі листування, але, при потребі, можна домовитися про очну консультацію.

Психологічна допомога передбачає вирішення конкретних задач клієнта; визначення причин виникнення у нього психологічних або комунікативних складностей, характерних механізмів поведінки; формування нових, ефективних способів самоздійснення у реальному світі з урахуванням особливостей особистості клієнта.

Результатом звернення за консультацію до психолога може стати вирішення наболілих проблем, вихід зі стресової ситуації, звільнення від депресивних станів, шкідливих звичок, поліпшення стосунків з оточуючими людьми і багато іншого.

У роботі служба дотримується правила конфіденційності. Усі послуги Психологічної служби Університету безкоштовні для студентів та співробітників.

Координує роботу Психологічної служби Університету Миколенко Наталія Валеріївна, викладач кафедри практичної психології Інституту людини. Досвід психологічної практики: 18 років.

 

n mykolenko copy

pidtrymka     

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Соціально-психологічна підтримка Соціально-психологічна служба Про службу