Ви тут: Головна Структура Соціально-психологічна підтримка Соціально-психологічна служба Корисні статті Якщо вам заважає шум

Якщо вам заважає шум

stud rada

Сьогодні бомбова порада для тих, хто не може заснути через шум. Особливо корисно під час сесії! Ну, ви знаєте ці звуки: сусіди з'ясовують хто козел, а хто дура; на вулиці якісь гієни сміються і т.д.
Коротше, заснути явно складно!

Якщо це про вас, то зустрічайте, вам на допомогу поспішає капітан Білий Шум!

Білий шум - це коли всі звукові частоти відтворюються з однаковою гучністю. Простий приклад - страшний сірий чи синій екран телевізора, з характерним звучанням.

Але що за маячня? Включати шум, щоб прибрати інший шум?

Це зовсім не марення, все під контролем розумних чоловічків. Наш слух працює завжди, навіть коли ми спимо. Мозок постійно пильнує і реагує на різкі гучні звуки, тому що вони можуть означати небезпеку. Коли гучність звуку змінюється плавно і ми його чуємо тривалий час, то мозок заспокоюється і просто перестає його сприймати. І, власне, за цим шумом можна маскувати багато нічних звуків.

Звичайно, від хропіння ближнього це навряд чи врятує, але засипати без сусідів і вуличних шумів вже непогано.

Щоб робити білий шум можна використовувати різні додатки на телефоні. До речі, не всім може підходити саме білий шум, тому в таких додатках, як правило, є ще й інші види шумів. Так, там їх ціла палітра. Причому в прямому сенсі, тому що називаються вони "рожевий шум", "синій шум" та інше. І, звичайно ж, для поціновувачів є звуки дощу, водоспаду, цикад та інших природних “звучаній”.

А ще такий фоновий шум допомагає зосередитися при роботі.
Користуйтеся і спіть міцно).